Ostatnie wiadomości:
[kontakt] [zapytanie ofertowe]

Wszelkie działania twórcze posiadają wciąż przemieszczająca sie ewolucje inspiracji sztuką wizualną. Od grafiki, przez kilka lat fotografii aż po obraz ruchomy.

Ta naturalnie postępująca po sobie kolejność pozostawia ślad w pracach Pani Pawlosky, tym też kieruje się podświadomie szukając kolejnych obrazów do wizualizacji. Lubi obrazy nasycone erotyką, które podkręcają muzykę w klubie, lubi współdziałać jednym obrazem w drugi, lubię jak coś wynika z czegoś i lubi jak jej sprzęt działa : ) Nie zawsze sie to udaje, ale pracuje nad tym.

Laureatka festiwalu Nokia Trends LAB nakręciła live act video z formacją Booka Shade. Materiał ten posłużył do stworzenia klipu, podczas trwania koncertu. Uczestniczyła również w łódzkim festiwalu filmowym - PLUS CAMERIMAGE 2007 – gdzie nakręciła krótki film telefonem pt. “Szczesliwy dzień”, który zebrał dobre recenzje. Ponadto miała przyjemność wizualizować imprezy ze śmietanką szczecińskich dj’ów takich jak Jerry, Moodolar, Moname, 3 channels, Benytheball oraz Koval.

Ostatnio współpracowała z kapitanem Commodore oraz francuską grupą DOP. Prywatnie zajmuje się filmem [równieź reklamowym] oraz postprodukcją w jednej z agencji interaktywnych w Szczecinie.

[kontakt] [zapytanie ofertowe]

Powiązane tematycznie


Marcin Kowalik |

  1. [...] i poprzemy to dowodami w postaci zdjęci z galerii pod adresem http://www.clubbing-szczecin.pl. vj | www szczecin | udar [...]