Ostatnie wiadomości:
[kontakt] [zapytanie ofertowe]

W ramach cyklu “Koval zaprasza: …” w szczecińskim klubie City Hall, 26go kwietnia 2008, wystąpi warszawska formacja wokalno-instrumentalno-didżejska - Ninja Projekt.

Ninja Projekt – z zamierzenia formacja dj’sko-wokalna, dziś rozrośnięta do rozmiarów eklektycznego bandu łączącego muzykę elektroniczną z improwizacjami wszelkiej maści. Szczęśliwa siódemka, czyli ich pełny skład, nie spotkała się jak nigdy dotąd. Podobnie, zespół ten z zasady nie odbywa prób. Wszystko to po to, by przy wspólnym klubowym graniu popuścić wodze fantazji i zgromadzoną publiczność doprowadzić do dzikich, demonicznych krzyków. Styl muzyczny w jakim obraca się ta zgraja, to ambitniejsze odmiany deep house’u, głębokie smaczki z dzisiejszego nurtu electro i od czasu do czasu mocniejszy wykop w barwach minimal techno. Wszystko ze smakiem okraszone soulowo-funkowymi wokalami i kojarzonymi głównie z jazzem instrumentami.

Historia tej formacji zaczęła sie w jednej z podwarszawskich miejscowości, gdzie poznali sie Hadrian i Aga. Pomysł rzucony od niechcenia na wspólnej popijawie okazał się dla nich terapią antydepresyjną i wkrótce również sposobem na życie. Począwszy od debiutu w cafe-galerii Antrakt, do ostatnich spektakularnych występów w Klubie 55 grupa ta, poza powiększającym się ciągle składem, sukcesywnie zbiera coraz większą publikę. Przez nieco ponad rok ich działalności odwiedzili kilkanaście miejsc, z których każde zostało wcześniej stestowane hektolitrami napojów wyskokowych wypijanych z managementem i otrzymało maksymalna ilość punktów w kategorii: klimat. Ludzie tworzący Ninja Projekt to przede wszystkim otwarci na świat młodzieńcy, w muzyce wypatrujący utraconego sensu życia. A w życiu zgubionych gdzieś wartości. Miłość, przyjaźń, braterstwo – te juz znaleźli.

[kontakt] [zapytanie ofertowe]

Powiązane tematycznie


Marcin Kowalik |