Ostatnie wiadomości:
Udało się! Zdobyłem wsparcie Kompanii Piwowarskiej w ramach promocji marki Miller na cykl imprez w klubie Mezzoforte. Do konkursu stanęły wybrane kluby w 10 miastach Polski. Wygrywał w każdym mieście jeden klub, ten, który był w stanie przygotować najciekawszą ofertę wsparcia promocyjnego dla marki w ramach cyklu imprez.

Prestiżowe wsparcie dla klubu oznaczało działania promocyjne w skali krajowej, wsparcie finansową oraz barter.

W naszej zwycięskiej ofercie umieściłem najważniejsze informacje o lokalizacji, klubie, społeczności klubowej, zaletach miejsca, polityce muzycznej, wyznaczanych trendach, oraz oczywiście działania marketingowe które zobowiązaliśmy się wykonać w ramach wspólnych dziesięciu imprez.

Poniżej, informacja pochodząca z KP.

Poznań, dn.31 sierpnia 2004 r.

Klubowy Miller
We wrześniu wszystkich miłośników klubowego grania i marki Miller Genuine Draft, znajdującej się w portfolio Kompanii Piwowarskiej, czeka kolejne mocne uderzenie muzyczne z cyklu Miller Fresh. Nowa, jesienna edycja cyklu, odbędzie się jak zwykle w największych i najmodniejszych polskich klubach. Do grona millerfreshowych klubów dołączą: szczeciński Mezzoforte/Zielony AbaŜur, łódzkie Pientro oraz krakowski Cień.

Cykl rozpocznie się juŜ 4 września. Tego dnia w sopockim Sfinksie i szczecińskim Mezzoforte gościć będą gwiazdy światowej sceny house. W Sopocie wystąpi Kevin Freeman, zaś w Szczecinie DJ Tom Wieland. W kolejny weekend Miller Fresh zawita do zakopiańskiego Ampstronga, w którym wystąpi King Roc. 17 września w łódzkim klubie Pientro z elektronicznymi dźwiękami wystąpi belgijski DJ Eric de Page, zaś we wrocławskim Studio 54 zagra fiński duet Sam&Gigi, który następnego dnia odwiedzi
krakowski Cień. Zwieńczeniem wrześniowego cyklu imprez Miller Fresh będzie mieszanka deep progresie, rytmów plemiennych i breakbeatu, przygotowana przez brytyjskiego DJ Marka Holmes’a w katowickim Mega Clubie.

Miller Genuine Draft kojarzy się z imprezami muzycznymi kręgu house i d&b. Imprezy te gromadzą rzesze klubowiczów spragnionych dobrej muzyki i oczywiście wspaniałego piwa.

Miller nie próŜnował takŜe podczas wakacji - pod znakiem marki organizowane były m.in. imprezy w Sopocie (z cyklu Sfinks na PlaŜy), Zakopanem (z cyklu Miller Fresh), a takŜe w Poznaniu (z cyklu Miller Gorączka w Mieście).

Cykl Miller Gorączka w Mieście, którego ostatnim akordem będzie występ Sharam Jey 28 sierpnia na Dziedzińcu CK Zamek w Poznaniu, to równieŜ okazja na wzięcie udziału w promocji “Podkręcamy Goraczkę” i zebranie unikatowej kolekcji clubbera. Składają się na nią smycz, koszulka i płyta CD z muzyką house.

KaŜdy z biorących udział w promocji otrzymuje kartę clubbera, na której - za kaŜde zakupione piwo Miller - przybijana jest pieczątka. Po uzyskaniu pięciu pieczątek moŜna odebrać smycz, po zakupie kolejnych pięciu piw i uzyskaniu kolejnych pięciu pieczątek moŜna otrzymać płytę CD. Kolekcję dopełnia koszulka, którą moŜna odebrać u hostessy po zakupie kolejnych pięciu piw i uzyskaniu kolejnych pięciu pieczątek. Na kolekcję clubbera moŜna polować do końca sierpnia.

Powiązane tematycznie


Marcin Kowalik |