Ostatnie wiadomości:




Marcin Kowalik zadba o rozwój Kosmica TV

14.11.2012

Branżowy serwis media2.pl poinformował o zmianach w adviqo ag:

Marcin Kowalik zastąpił w Berlinie Ulfa Hackbartha na stanowisku Business Development Manager Polen. Obecnie do jego obowiązków należy rozwój biznesu w Polsce w tym: rozwój kanału Kosmica TV, nawiązywanie kontaktów partnerskich z innymi kanałami telewizyjnymi, marketing internetowy oraz CRM dla marki Kosmica.

Więcej informacji

IAB Showcase: SEM, SEO i technologie

23.02.2012

W ramach cyklu specjalnych konferencji IAB SHOWCASE, 23 lutego odbyło się kolejne wydarzenie, tym razem poświęcone SEM, SEO i technologiom. Miałem zaszczyt przedstawić słuchaczom temat “SEM dla ubezpieczycieli: 5 inspiracji”.

Miesięcznik Ubezpieczeniowy: Sieć źródłem nowych polis

16.02.2012

W ostatnim numerze Miesięcznika Ubezpieczeniowego „Wszystko co trzeba wiedzieć o rynku ubezpieczeń” (Tom 9, Numer 2, Luty 2012) pojawił się mój tekst  pt „Sieć źródłem nowych polis”.

Więcej informacji

SemSpecialist: “Think with Google”

01.02.2012

W najnowszym numerze magazynu o marketingu w wyszukiwarkach znalazł się mój felieton „Think with Google” będący krótką relacją spotkania zorganizowanego na stadionie Legii w październiku 2011.

Zachęcam do pobrania całego magazynu Semspecialist pod tym linkiem.

Internet Poland 2012:

08.11.2011

Podczas pierwszych targów branży internetowej - Internet Poland 2011 miałem przyjemność przedstawić prezentację pod tytułem: “Przyszłość marketingu internetowego 2012 - 2015″.

Więcej informacji

Wykłady na Uczelni Łazarskiego: Techniki SEM i SEO

01.09.2011

W ramach współpracy Uczelni Łazarskiego, IAB Polska i Zieltraffic, zostałem zaproszony do prowadzenia wykładów na wakacyjnych kursach marketingu interaktywnego. Tematyka: Techniki SEM i SEO.
Marketing Interaktywny - Techniki SEM i SEO. Marcin Kowalik, wykłady Uczelnia Łazarskiego

Petryczko i Kowalik w nowym video-projekcie

14.06.2011

Dziś serwis media2.pl poinformował o nowej inicjatywie promującej wydarzenia kulturalne:

Pod adresem PetryczkoiKowalik.pl, i YouTube.com/petryczkoikowalik można już oglądać pierwsze odcinki materiałów video nagranych przez szczecińskich specjalistów od kultury.

Więcej informacji

O social media dla PRESS

07.07.2010

W lipcowym numerze miesięcznika PRESS poproszono agencję Zieltraffic o komentarz do dobrych i złych praktyk w Social Media Marketing.
Czytaj dalej

1.000 Fanów dla Bramy Jazz Cafe

15.03.2010

Postawiliśmy sobie wśród wielu celi dla Bramy Jazz Cafe, jeden dość ambitny - zdobyć do 15go marca 2010 1.000 Fanów na Facebooku dla tej kultowej restauracji i klubu w Szczecinie.
Więcej info

Wizytówka firmy w mapach Google na czołowej pozycji

22.08.2009

Pomogłem mojemu bardzo utalentowanemu koledze - Maciejowi Cybulskiemu zaistnieć trochę szerzej :) w Internecie. Wynik końcowy zaskoczył pozytywnie nawet mnie samego. Nie wspominając już oczywiście o ucieszonej gębie Cybula, który na odpowiednie hasło - “studio nagrań szczecin” znalazł się błyskawicznie na czołowej pozycji w wynikach wyszukiwania.

Czytaj dalej


IAB Konferencje - Finanse

22.06.2009

Stało się. Wszystko już jest oficjalne i upublicznione. Po IAB Update na którym miałem przyjemność przedstawić sieć afiliacyjną Affiliando.pl firmy Zieltraffic czas na większy kaliber - IAB Konferencje.

Konkretnie ta konferencja poświęcona jest finansom. Organizatorzy już teraz są bardzo zadowoleni z poprzedniej edycji która tematycznie skupiała się na nieruchomościach. Postaram się tego dnia przekazać nasze doświadczenia w temacie: “Turbo czy hamulec dla sprzedaży - optymalizacja stron Landing Page. mBank PKO BP, Bank Pocztowy”.


O marketingu dla Banków

09.03.2009

9go marca podczas kolejnego IAB ShowCase głównym tematem spotkania był marketing afiliacyjny. W ramach tego spotkania, miałem przyjemność przedstawić prezentacje firmy Zieltraffic “Porównanie uruchomienia niemieckiej i polskiej sieci afiliacyjnej”. W 30sto minutowej prezentacji która tak naprawdę musiała być skrócona do minut dwudziestu przedstawiłem kilka trendów w marketingu afiliacyjnym, typowe zachowania marketerów i wydawcow, wyniki wypłaconych prowizji w naszej sieci partnerskiej Affiliando.pl po stronie niemieckiej, oraz cele na najbliższe lata w finansowej sieci afiliacyjnej.

Zdjęcia z calego wydarzenie znajdziecie w galerii mediarun, a prezentacja którą przedstawiałem znajduje się poniżej

Affiliando - Affiliate Marketing Zieltraffic - 09 03 2009 IAB Showcase

Winylowe w Szczecin.FM

11.01.2009

- wystartowała moja autorska audycja w nowym radiu miejskim Szczecin.FM 94,4 FM. W każdą niedzielę między 16:00 a 19:00 zapraszam na spotkanie z selekcją najlepszych płyt. Gatunki: nu jazz, broken beats, downtempo, hip hop, dnb, dubstep, tech house, disco, funk.

Radio Szczecin stworzyło muzyczny kanał internetowy

17.12.2007

Miesięcznik Press donosi o nowej inicjatywie - muzycznym kanale internetowym Radia Szczecin:

Stacja przez całą dobę nadaje nowoczesną, łagodną muzykę: chill-out, nu-jazz, lounge i broken beat. Wyboru utworów na playlistę stacji dokonali dziennikarka redakcji muzyki Radia Szczecin Monika Petryczko i szczeciński didżej Marcin ”Koval” Kowalik.

Więcej szczegółów

Startuje internetowej radio ABCkru

10.06.2006

Jak informuje Press, wystartowało internetowej radio ABCKru, skupiające byłych dziennikarzy i didżejów radia ABC:

Z radiem będzie współpracowało ok. 15 osób, w tym prezenterzy znani z anteny Radia ABC - m.in. Marcin Kowalik, Maciej Kiciński, Radosław Dąbrowski i Sebastian Kuchciński. Pracownicy nie otrzymują pensji, koszty utrzymania rozgłośni będą pokrywane wpływami z comiesięcznych imprez organizowanych przez stację. Aby sformalizować działalność, powstało stowarzyszenie Artyści Bez Cenzury (prezesem jest Michał Wardyn).

Więcej szczegółów

Sponsor zdobyty - Miller Fresh dla Mezzoforte

01.08.2004

10 imprez zasponsoruje Miller Fresh.
Przygotowana przeze mnie oferta współpracy Miller Fresh - Mezzoforte wygrała! Plan działań promocyjnych w ramach cyklu imprez Miller Fresh zdobył uznanie osób decyzyjnych w Kompanii Piwowarskiej. Zyskaliśmy bardzo dobre wsparcie medialne, marketingowe i nie tylko.

Dobór artystów występy których obejmowały imprezy MF był dokonywany we współpracy z takimi przedstawicielami sceny muzycznej jak 3Channels czy Family Groove.

Zwycięzka dokumentacja którą przygotowałem obejmowała rys historyczny klubu, politykę muzyczną, dres code, idee nam przyświecające oraz planowane działania marketingowe w ramach 10 imprez Miller Fresh.

Powiązane tematycznie

Kandidat - Country Manager Polen | Kandidat - MARKETING MANAGER - POLEN Marcin Kowalik