Ostatnie wiadomości:
Co zrobić aby NIE mieć fanów na Facebooku: #2 Zaproszenia

#2. Proponuj swoją stronę wszystkim. Najlepiej kilka razy!

Okej, Twoja firma ma już wypasione logo na swojej stronie fanów na Facebooku. O tym jak content wpływa na Facebook-Fanów pisaliśmy wcześniej.

Oczywistym jest że wszyscy chcą zostać fanami Twojej strony na Facebooku. Dla każdego bardzo ważną informacją jest to ile kilogramów ziemniaków sprzedała dzisiaj Twoja firma, lub że firmowy ekspres do kawy dzisiaj wyrobił swoją normę filiżanek w 150%.

Nie wszyscy pewnie jeszcze o tym wiedzą - że chcą być Twoimi fanami. Trzeba więc o tym WSZYSTKIM powiedzieć. Proponuj więc śmiało stronę Fanów Twojej Firmy lub marki wszystkim swoim znajomym, i ich znajomym.

Gdy już informacja o tym jak wartościowa jest Twoja strona fanów rozejdzie się trochę po Facebooku, a mimo to fanów przybędzie mało, proponuj ludziom jeszcze raz to samo. Mogło przecież się zdarzyć że nie odnotowali z odpowiednią uwagą tak ważnego wydarzenia jak dołączenie Twojej lub brandu do Facebooka.

Nie przejmuj się tym że może ich to irytować - to ponowne sugerowanie dołączenia do fanów marki. Przecież gdy Ty dostajesz do skrzynki pocztowej ponownie ulotki reklamujące pościel z owczej wełny jesteś w niebo wzięty.

Powiązane tematycznie


Marcin Kowalik |

  1. michal on Sunday 21, 2010

    podoba mi sie ten tekst :) sarkazm czysty