Ostatnie wiadomości:
Uczelnia Łazarskiego: “Marketing Interaktywny”

“Marketing Interaktywny” - wakacyjny kurs na Uczelni Łazarskiego

W ramach współpracy IAB Polska, Uczelni Łazarskiego oraz agencji Zieltraffic, mam przyjemność prowadzić wykłady na dwóch wakacyjnych kursach Marketingu Interaktywnego.

Rekrutacja na kurs drugi właśnie trwa. Zajęcia z pierwszego kursu już są za nami.

Moim zadaniem jest wskazanie ciekawych i rzetelnych źródeł wiedzy, oraz podstaw teorii i praktyki zagadnień SEM i SEO. Wśród prelegentów pierwszej edycji, należy również wskazać udział takich osób jak:

  • Grzegorz Krzemień - Prezes Zarządu agencji marketingu interaktywnego GoldenSubmarine, zasady komunikacji marketingowej w Internecie
  • Michał Giera - Kierownik Działu ds. rozwoju oferty reklamowej w Wirtualnej Polsce, tajniki mobile marketingu
  • Paweł Suchocki - Dyrektor Zarządzający agencji marketingu społecznościowego
    i szeptanego Buzz Media, social media
  • Teresa Wierzbowska - Dyrektor ds. Public Affairs i Rzecznik Prasowy Redefine (grupa Polsat), PR i wideo online
  • Jacek Jankowski - Doradca Prezesa ds. Social Media / Redefine, Advergaming
  • Ewa Sadowska - Senior Account Manager w Biurze Reklamy Wirtualnej Polski, reklama behawioralna
  • Paweł Sala - dyrektor zarządzający firmy FreshMail, e-mail marketing

Kurs Marketing Interaktywny to inicjatywa organizacji IAB Polska, skupiającej pracodawców branży interaktywnej w Polsce, oraz Uczelni Łazarskiego. Celem kursu jest przedstawienie w zwartej postaci nowoczesnych i efektywnych sposobów wykorzystywania narzędzi e-promocji.

Ogromnie zainteresowanie tą tematyką sprawiło, że po wakacyjnym szkoleniu Marketing Interaktywny, Uczelnia Łazarskiego oraz IAB Polska zdecydowały się uruchomić II edycję.

Drugi kurs startuje już 27 września o 17.30 na Uczelni Łazarskiego. Więcej info: http://rekrutacja.lazarski.pl/interaktywnie/

Kurs trwa miesiąc i obejmuje 36 godzin warsztatów i konwersatoriów. Zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu (wtorek, czwartek) w godz. 17.30-20.30 na Uczelni Łazarskiego (ul. Świeradowska 43, Warszawa).

Koszt szkolenia to jedyne 980 zł za cały miesiąc.

Wszystkie zajęcia miały w pełni warsztatowy charakter. Mechanizmy oraz narzędzia pokazywane były “na żywo” w internecie i na bieżąco analizowane.

Powiązane tematycznie


Marcin Kowalik |