Ostatnie wiadomości:
Szczecin Music Fest w internecie z klubowicz.com

Organizator cyklu festiwali Szczecin Music Fest rozpoczął współpracę w zakresie reklamy wydarzeń kulturalnych w internecie z agencją klubowicz.com.
Szczecin Music Fest to jeden z flagowych festiwali Szczecina, prezentujący najciekawszych przedstawilicieli world music i jazzu z całego świata.

SMF to też lider w promocji wydarzeń kulturalnych w nowych mediach. Firma posiada własne rozwiązania e-commerce służące dystrybucji biletów, bogate doświadczenie w marketingu online, oraz poligrafię i produkcję sceniczną z najwyższej półki.

Wśród muzycznych gwiazd zapraszanych w ramach festiwalu do Szczecina warto wymienić choćby Take 5, Cesaria Evora, Gotan Project, Mariza czy The Klezmatics.
SMF co roku we wspaniały sposób wypełnia muzyczną przestrzeń zachodniopomorskiego lata w mieście.

Celem współpracy jest efektywne zwiększenie sprzedaży biletów, oraz podniesienie świadomości marki SMF.

Na potrzeby współpracy organizatorzy koncertu przygotowali serie newsletterów, które zostały następnie wysłane do odpowiednich grup docelowych przez agencję.
Baza wysyłkowa to abonenci newsletterów serwisów kulturalnych należących do portfolio klubowicz.com.

Klubowicz.com to szczecińska agencja marketingu online, specjalizująca się w promocji wydarzeń kulturalnych, social media marketingu i performance marketingu.

Powiązane tematycznie


Marcin Kowalik |