Ostatnie wiadomości:
Centrum Firm Lokalnych Google: “rehabilitacja bielsko biała”

To co na początku wydawało się nie możliwe - jednak się udało.
Współpracujący ze mną na DekalogUdarowca.pl rehabilitant - Daniel Kawka w ramach naszych działań otrzymał ode mnie usługę wykonania wizytówki firmy w Google Maps.

Daniel co prawda zajmuje się rehabilitacją, masażem i fizjoterapią, jednak ja skupiłem się na jednej frazie. Jako cel obrałem sobie w Google hasło “rehabilitacja bielsko biała“.

Konkurencja duża - wiadomo, wielu rehabilitantów, wiele prywatnych zakładów i punktów rehabilitacyjnych. To wszystko stanowiło dużą przeszkodę przed zajęciem w wynikach lokalnych Google czołowych pozycji.

Jak się okazało później - właśnie ten czynnik - czas musi również być uwzględniony przy odpowiednim umieszczaniu firmy w Google Maps. Jak nigdy dotąd, dopiero po kilku tygodniach pojawiły się satysfakcjonujące wyniki w postaci pierwszego miejsca :). Co również optymistyczne - wyniki w Google Maps pojawiają się od razu po wpisaniu odpowiedniej frazy nawet przy szukaniu w zwykłej “sieci”.

Jeżeli chcecie poczytać o nowoczesnych metodach rehabilitacji i pielęgnacji po udarze mózgu - zapraszam na www.dekalogudarowca.pl. Jeżeli potrzebujesz podobnej wizytówki w Google Maps - zapraszam - marcin (małpa) klubowicz.com
Poniżej podgląd:

[Edit] 01.01.2010

Daniel z powodów osobistych poprosił mnie o usunięcie mapki z Google.
Niezależnie od tego, przy okazji współpracy z Nim nad tematem “rehabilitacja” poznałem kolejne nowe szczegóły stojące za centrum film lokalnych.

Powiązane tematycznie


Marcin Kowalik |