Ostatnie wiadomości:
Pozycjonowanie w mapkach Google: Studio nagrań - Maciej Cybulski

Pomogłem mojemu bardzo utalentowanemu koledze - Maciejowi Cybulskiemu zaistnieć trochę szerzej ;) w Internecie. Facet wkroczył do London Academy of Arts jako uczeń, a mógłby tam uczyć. Dodam jeszcze że był dyrektorem muzycznym musicalu “Rent” w Operze Szczecińskiej. Spektakl odnosi niesamowity sukces!

Więcej szczegółów - www.cybul.com.pl

Maciej odpalił Wordpressa, ja go trochę poprawiłem i wykonałem pozycjonowanie w mapkach Google - lub jak kto woli - optymalizację wpisu w centrum firm lokalnych Google.

Wynik końcowy zaskoczył pozytywnie nawet mnie samego. Nie wspominając już oczywiście o ucieszonej gębie Cybula, który na odpowiednie hasło - “studio nagraniowe szczecin” znalazł się błyskawicznie na czołowej pozycji w wynikach wyszukiwania. Oczywiście było przy tym trochę pracy. Najciekawszy jest jednak fakt że te wyniki ze studiem Cybula pojawiają się w Google bez konieczności przełączania na “Mapki” - więc w wynikach sieci.

Jeżeli więc chcecie nagrać płytę demo, cały album, ścieżki, wokal, gitary lub potrzebujecie profesjonalnego montażu czy innych podobnych usług - polecam Macieja.

Oczywiście zostało jeszcze trochę pracy do wykonania, ale jak na 40 minutową burzę mózgów w sobotę przy koszyku malin - chyba jest dobry wynik ;)

Jeżeli potrzebujesz podobnej wizytówki w Google Maps - zapraszam - marcin (małpa) klubowicz.com
Poniżej podgląd:

Powiązane tematycznie


Marcin Kowalik |