Ostatnie wiadomości:
Social Media Marketing dla Bramy Jazz Cafe

W październiku 2009 agencja Klubowicz.com otrzymała za zadanie zainicjowanie działań marketingowych w kanałach social media dla legendarnej już restauracji i klubu Brama Jazz Café w Szczecinie.

Brama to jedna z najbardziej prestiżowych restauracji Szczecina, która cyklicznie organizuje wydarzenia klubowe na najwyższym poziomie. Swoje koncerty grają tam gwiazdy muzyki klubowej, między innymi Niewinni Czarodzieje, Maria Sadowska, 15 Minut Projekt, Ben Mono czy Les Gammas i Benji B.

Jest to też miejsce słynące już w Szczecinie z nowoczesnych rozwiązań. Tutaj spotykają się wielbiciele urządzeń Apple. Dla nich też przeznaczona jest specjalna zniżka w wysokości 10%.


Wybór padł na Klubowicza z wielu powodów. Jak przyznaje Jacek Nowak z Bramy “W mediach społecznościowych porusza się naturalnie i swobodnie tylko ten, kto na co dzień z nich korzysta i je rozumie”. Dodatkowym argumentem za tą współpracą jest zrozumienie potrzeb i zachowań grupy docelowej. Agencja Klubowicz.com organizując od wielu lat wydarzenia klubowe niejednokrotnie wchodziła w dialog z fanami muzyki i clubbingu poprzez działania marketingowe.

W skład kampanii dla Bramy wchodzą doraźne działania na Facebooku, Blipie, Flickr, stworzenie osobnej witryny internetowej applewbramie.pl, doradztwo w temacie kampanii Google AdWords i doradztwo produktowe.

Dodatkowo stworzono też indywidualny wpis - wizytówkę w Google Maps.

Na przestrzeni 3 miesięcy strona Bramy Jazz Café zdobyła ponad 700 fanów na Facebooku.

Powiązane tematycznie


Marcin Kowalik |

  1. [...] Social Media Marketing dla Bramy Jazz Cafe [...]