Ostatnie wiadomości:
Petryczko i Kowalik w nowym video-projekcie promującym kulturę

Dwoje dziennikarzy muzycznych - Monika Petryczko i Marcin Kowalik uruchomiło nowy projekt internetowy mający na celu promocję ciekawych wydarzeń kulturalnych w Polsce i nowości wydawniczych.

Pod adresem PetryczkoiKowalik.pl, i YouTube.com/petryczkoikowalik można już oglądać pierwsze odcinki materiałów video nagranych przez szczecińskich specjalistów od kultury.

Autorzy będą z dużym wyprzedzeniem czasowym, cyklicznie zapowiadać i polecać godne uwagi koncerty, festiwale, spektakle teatralne i operowe. Tematem krótkich materiałów video będą też nowe, niekoniecznie mainstreamowe pozycje wydawnicze z półek księgarni i sklepów płytowych.

Petryczko i Kowalik współpracowali już razem w ramach audycji “A wieczorem muzyka” i “Środek Miasta” na falach Polskiego Radia Szczecin i Szczecin.fm.

Monika Petryczko – dziennikarka muzyczna, od wielu lat profesjonalnie i nostalgicznie związana z Radiem Szczecin, radiem Szczecin.FM, wieloma gazetami o charakterze lokalnym i ogólnopolskim. Pomysłodawczyni radiowych projektów “Środek Miasta” i “Miastoholizm”. Świadomie otwarta na kulturę i kultury polecanie. Rezydentka pulpitów didżejskich wielu topowych klubów. Prywatnie – walczy ze stereotypami i jest miłośniczką kota.

Marcin Kowalik – połączenie słuchacza, dziennikarza muzycznego i pasjonata nowych mediów oraz marketingu internetowego w jednej osobie. Porzuciwszy męczące życie DJ-a klubowego stara się nadal podpowiadać to co muzycznie godne polecenia na antenie radia Szczecin.FM w audycji Winylowe. W przeszłości autor programów w szczecińskim radiu ABC. Wydawca kilku serwisów internetowych opisujących wydarzenia kulturalne. Profesjonalnie powiązany z agencją marketingu internetowgo Zieltraffic. Obecnie, korporacyjnie rozdarty pomiędzy Szczecinem a Warszawą.

Za pomysłem, realizacją i promocją projektu PetryczkoiKowalik.pl stoi agencja Klubowicz.com.

Powiązane tematycznie


Marcin Kowalik |