Ostatnie wiadomości:
Szczecin Razem 3

Na przyjaciół zawsze możesz liczyć.

Nawet jeżeli ich osobiście nie znasz. Taka myśl bezinteresownej pomocy jest fundamentem kolejnych imprez Szczecin Razem.

Pod koniec roku, już od trzech lat, spotykamy się, by wspólnie zrobić wspaniałą imprezę, ale co ważniejsze - zebrać pieniądze dla naprawdę potrzebujących. W roku 2006 staraliśmy się pomóc naszemu koledze - Maćkowi, który teraz powraca do zdrowia i pięknie gra na basie. W roku 2007 i teraz chcemy finansowo i duchowo wspomóc rapera DeWu który uległ nieszczęśliwemu wypadkowi.

Po raz kolejny Szczecin staje Razem na scenie klubu City Hall. Pod koniec roku, tuż po świętach ponownie szczecińscy twórcy charytatywnie wystąpią, abyście Wy mogli się dobrze bawić a jednocześnie wspomóc Daniela i jego rodzinę w ciężkich chwilach. Tegoroczna impreza będzie znacznie różnić się od poprzednich - 27 grudnia przez klub City Hall przetoczy sie fala przeróżnych stylów muzycznych, znakomicie serwowana przez najlepszych szczecińskich dj’ow. Dj’ów, dodajmy dla porządku, różniących się wprawdzie stylami, ale zjednoczonych wspólnym celem.

Cała siła Szczecin Razem leży w publiczności która pojawi się na imprezie.
Jak co roku dochód z biletów oraz część dochodu z baru będzie przeznaczona na doraźną pomoc dla Daniela.

W tym roku zagrają:

Dj Calvin
Dj Badkarma
Dj Koval
Michael Modoolar
Family Groove - Mario/Jazzmix
21 gram - Twister/Falcon/Wullah/Snack

Kiedy:

Sobota, 27 grudnia 2008, 21:00

Gdzie:

klub City Hall, Szczecin

Powiązane tematycznie


Marcin Kowalik |