Ostatnie wiadomości:
Nowe radio Szczecin.fm. Skąd nazwa?
Młodzi, ambitni, przywiązani do Szczecina ale i też bywalcy Europy - do takiej grupy chce skierować swoją ofertę nowa szczecińska radiostacja. Szczecin.fm wystartuje 1 stycznia 2009 roku.
Szczecin.fm to projekt miejski Polskiego Radia Szczecin, utrzymywany z pozaabonamentowych środków. Stacja chce wypełnić lukę na lokalnym rynku radiowym wśród słuchaczy w przedziale wiekowym 25-35 lat. Format radia stworzono dla osób preferujących wyrafinowane i ambitniejsze formy muzyczne: od elektroniki przez nujazz, chillout po alternatywny rock. Na antenie dominować będzie przekaz związany z z życiem kulturalnym i rozrywkowym miasta, promujący pozytywne, multikulturowe i transgraniczne aspekty życia w Szczecinie.
W radiu pojawią się nowe na szczecińskim rynku medialnym nazwiska. Wśród nich będzie paru zamieszkujących Szczecin cudzoziemców, m.in. Hawajczyk Christian Diamond i Nowozelandzczyk Peter Robb. Część programów prowadzona będzie w języku angielskim, a docelowo - także w niemieckim.
Szczecin.fm ma nadawać na częstotliwości 94.4 FM, swoim zasięgiem ogarnie aglomerację szczecińską. Wraz z rozgłośnią ruszy portal internetowy www.szczecin.fm oparty o standard Web 2.0. Jego ambicją będzie zdobycie pozycji lidera wśród szczecińskich serwisów społecznościowych.
Styczniowa kampania promocyjna oparta będzie o reklamę w prasie i miejski outdoor.
Cytuję Jakuba Maturę z Biura Promocji Radia Szczecin:
“Rozpatrywanych było wiele pomysłów na nazwę stacji, ten autorstwa Marcina Kowalika wydał się najtrafniejszy.”

Powiązane tematycznie


Marcin Kowalik |

 1. sina on Tuesday 16, 2008

  “Quiet”, Marcin, “quiet”..:)
  pozdrawiam,
  m.

 2. Marcin Kowalik on Tuesday 16, 2008

  A dzięki… widzisz, szablon koślawy ;)

  pozdro